Головна Контакти Пошук
  • «  Квітень 2024  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930

    27 квітня 2016 року у Підволочиській гімназії імені Івана Франка відбулась нарада з питань підготовки персоналу пункту ЗНО. Під час наради відповідальний за ЗНО в районі Павлів А.М. розкрив такі питання:

    1. Про особливості проведення ЗНО у 2016 р. Нормативно-правове забезпечення.
    2. Обов’язки старшого інструктора, інструктора та чергового пункту проведення ЗНО.
    3. Орієнтовний перелік нестандартних ситуацій та особливості їх розв’язання. Потенційні ризики, які можуть мати місце під час ЗНО-2016, та шляхи їх попередження.
    4. Сертифікація персоналу пункту ЗНО.
    5. Заповнення відповідних відомостей, протоколів та договорів, якими обліковується підготовка залучених у пунктах тестування осіб.
    Переглядів : 599 | Коментарів: 0

       У вівторок, 26 квітня на базі Підволочиської гімназії ім. І.Франка відбувся круглий стіл за участю практичних психологів та соціальних педагогів . Основні питання, що розглядались на заході- це особливості формування адаптивних можливостей у дітей на різних вікових етапах їх розвитку та роль психологічного, соціально- педагогічного супроводу дитини, яка готується до школи, переходить із молодшої у старшу школу або ж готується до здобуття професії. Свій досвід роботи із даних питань працівники психологічної служби представляли у вигляді електронних презентацій та елементів тренінгових занять, які розвивають у вихованців та учнів особистісні, інтелектуальні, комунікативні якості тощо.

    Переглядів : 482 | Коментарів: 0

       26 квітня 2016 року на базі Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся навчально-методичний тренінг вчителів англійської мови з питань підготовки учнів до ДПА в 11 класі.

      Методист РМК Петрунів-Данилишин Г.Г. ознайомила присутніх із методичними рекомендаціями щодо проведення державної підсумкової атестації з англійської мови в 11 класі у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році.

      Лешків О.В., вчитель англійської мови Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст., акцентувала свою увагу на критеріях оцінювання робіт державної підсумкової атестації з англійської мови в 2016 році.

      Із зразками тестів для ДПА з англійської мови в 11 класі ознайомила Полєщук Т.П., вчитель англійської мови Скориківської ЗОШ І-ІІІ ст.

    Переглядів : 608 | Коментарів: 0

       Відповідно до Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, з метою визначення відповідності навчального закладу Державним стандартам дошкільної освіти, дотримання ним вимог цих державних стандартів, забезпечення надання якісної освіти та надання організаційно-методичної допомоги проводиться атестаційна експертиза Кам'янківського дошкільного навчального закладу.

       В рамках атестаційної експертизи 18 квітня 2016 року відбулася презентація закладу. На презентації були присутні: члени районної експертної комісії, в.о. старости села Кам'янки Реус А.Я., члени батьківського комітету.

      Завідувач дошкільного навчального закладу звітувала про досягнення колективу за останні 10 років. Під час презентації Дудлій С.М. розкрила форми та методи роботи з дітьми в кожній віковій групі відпо ... Читати далі »

    Переглядів : 613 | Коментарів: 0

         Пробне ЗНО 2016 проводилось у Підволочиській гімназії імені Івана Франка: 02 квітня з української мови та літератури, 09 квітня з інших навчальних предметів. Для роботи під час тестування з української мови та літератури були залучені 19 педагогічних працівників та 1 медпрацівник. Для участі у тестуванні зареєструвались 104 учні. 09 квітня були залучені 22 педагогічних працівників та 1 медпрацівник. Для участі у тестуванні зареєструвались 86 учнів.

    Переглядів : 608 | Коментарів: 0

          22 березня 2016 року відбувся районний семінар-практикум вчителів хімії та біології з проблеми «Використання нетрадиційних форм роботи при викладанні хімії і біології як засіб активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів та формування їхніх життєвих компетенцій», на якому своїми напрацюваннями з теми «Казка як засіб активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках та в позакласній роботі з хімії і біології» ділилася вчителька хімії і біології Турівської ЗОШ І-ІІ ступенів Бабій Наталя Дмитрівна. У роботі семінару взяв участь директор даної школи Жорняк Мирослав Андрійович, який ознайомив присутніх із особливостями освітньої діяльності педагогічного колективу свого закладу. Члени семінару переглянули презентації уроку хімії у 8 класі «Значення періодичного закону. Життя і наукова діяльність Д.І. Менделєєва» та виховного заходу з біології «Птахи, що приносять щастя» ... Читати далі »

    Переглядів : 588 | Коментарів: 0

       17 березня 2016 року на базі Підволочиської ЗОШ I-III ступенів відбулося чергове засідання школи молодого вчителя для вчителів початкових класів навчальних закладів району.

        Молоді вчителі відвідали урок математики у 1 класі вчителя початкових класів Антонюк І.В. Її урок відзначився використанням різноманітних форм і методів інноваційної діяльності, використанням комп'ютерного забезпечення, урок проведено на високому методичному рівні.

      Жваву хвилю обговорень та зацікавленостей викликала робота вчителя початкових класів Паляниці Г.В., яка провела тренінг «Педагогічна мозаїка». Слухачі мали змогу проявити себе у різних формах роботи, розіграти різноманітні педагогічні ситуації.

       Учасники засідання ознайомилися з досвідом роботи вчителя початкових класів Гаврилишин О.Є., яка працює над пр ... Читати далі »

    Переглядів : 619 | Коментарів: 0

       22 березня 2016 року відбувся семінар вихователів дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів Підволочиського району на тему «Впровадження інноваційних технологій в практику роботи дошкільних навчальних закладів».

     Вихователі пригадали визначення теоретичних понять з теми, ділилися досвідом роботи з використання інноваційних технологій, отримали методичні рекомендації щодо впровадження інноваційних технологій в практику роботи дошкільного навчального закладу. 

       В ході семінару завідувач Мединського ДНЗ Рудик Г.В. познайомила вихователів з досвідом роботи педагогічного колективу з даної проблеми, а вихователь закладу Бугай О.М. продемонструвала мультимедійну презентацію інтегрованого заняття з пріоритетом логіко-математичних знань «Подорож до Веселкової країни».

      ... Читати далі »

    Переглядів : 656 | Коментарів: 0

      21 березня 2016 року відбулося відкриття дошкільного навчального закладу в Підволочиському районі в селі Кошляки.

       Сесією Кошляківської сільської ради 21 вересня 2015 року прийнято рішення про відновлення роботи дошкільного навчального закладу.

        Відкриття дитячого садка стало можливим завдяки сприянню ТОВ «Україна» (директор Крижовачук О. П.). За короткий час були проведені ремонтні роботи класних приміщень, які виділені для потреб дошкільного закладу на другому поверсі загальноосвітньої школи, придбано меблі та інвентар.

        Символічну стрічку перерізали начальник відділу освіти Мотика С.С. та в.о старости села Берекета В.А. Щирі слова вітання лунали від голови Скориківської об’єднаної територіальної громади Потіхи З.Б.

        З наг ... Читати далі »

    Переглядів : 694 | Коментарів: 0
    1 2 3 ... 13 14 »

    Різне

    Як Ви оцінюєте рівень освіти, яку забезпечує сучасна українська освітня система?
    Всього відповідей: 44
  •    

    Однією із основних структурних одиниць відділу освіти являється районний методичний кабінет, історія діяльності якого бере свій початок з 1945 року. Очолював районний педагогічний кабінет на той час Вацик Роман Яковлевич, про що свідчать архівні документи. З 1946 по 1947 р. - посаду зав. РМК займала Троїцька Є.Ф,1947 р. – Погорільцева М.І., 1950 -1953 рр. – Большак Н.С.,1953 р – Мочуленко О.М.

    В архівних документах вдалося відшукати згадку про те, що структура методичної роботи включала різні форми, зокрема проведення районних методичних об’єднань вчителів.

    У липні 1956 року було ліквідовано районний педагогічний кабінет.

    В 1968 році при відділі народної освіти створений районний методичний кабінет. Керівником якого був призначений Ватраль Б.І. У наступні роки районний методичний кабінет очолювали: Олексюк А.Г, Пилипчук В.Г, Пилипчук М.В, Сторожишин М.П, Гладкий В.Г, Продеус О.М, Задорожний Д.І., Осадчук Н.С, Гасай М.М.

    На протязі 1970-1975 років науково-методичною проблемою педагогічних працівників району було удосконалення навчально-виховного процесу шляхом підвищення самоосвіти вчителів у комплексному застосуванні засобів навчання на уроках та в позакласній роботі.

    Значна увага приділялася проведенню серед вчителів культурно-масової роботи, організовувалися поїздки по обміну досвідом в інші області України. Працівниками районного методичного кабінету велика увага приділялася вивченню передового педагогічного досвіду кращих вчителів району. Починаючи з 70-х років, проводяться районні семінари вчителів - предметників, конкурси читців поезії Т.Г. Шевченка, Лесі Українки, І.Я. Франка, науково-практичні конференції педагогічних працівників району.

    У 80-ті роки, у зв’язку з введенням реформи школи, методична служба районну працювала над науково-методичною проблемою: «Підвищення ефективності навчально-виховного процесу в умовах реформи школи».

    У 90-ті роки проблемою району було «Удосконалення навчально-виховного процесу на основі впровадження ідей передового педагогічного досвіду та педнауки». Поряд із традиційними формами методичної роботи починається впровадження нетрадиційних: методичні фестивалі, турніри, педагогічні мости, свята педагогічної майстерності. У 1993 році був проведений педагогічний міст між Підволочиським, Збаразьким та Волочиським районами(завідувач Осадчук Н.С.)

    Яскравою сторінкою в роботі методичної служби району у 90-ті роки було проведення свят педагогічної майстерності «Від усієї душі», «Творчий портрет учителя», свят української мови «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине», народознавчих заходів «Рушник – літопис життя народного».

    Нововведенням у 90-ті роки була організація опорних шкіл з проблем родинного виховання. Досвід роботи Остап’ївської ЗОШ з проблеми «Спільна робота школи, сім’ї та громадськості» було вивчено на районному та обласному рівні та занесено до республіканської картотеки ППД.

    На даний період районний методичний кабінет працює над розвитком професійно - значущих якостей педагога,вдосконаленням фахового рівня педагогічних працівників,впровадженням інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес,удосконаленням системи роботи з талановитими дітьми. Підсумком вшанування юних обдарувань є проведення фестивалю «Веселка Надзбруччя», майстер- класів для вчителів «Я атестуюсь», та інших нетрадиційних форм  методичної роботи.

    Сьогодні на теренах нашого району створені сприятливі умови для якісного, ефективного використання в управлінській та навчально-виховній діяльності можливостей інноваційних технологій і передового педагогічного досвіду. Освоєння та використання цих технологій є однією з важливих умов модернізації керівництва освітнім процесом, що спрямований на розвиток основних компетентностей учнів.

  •  
  • Облако тэгов